Wszystkich:244,771
Sparta Kleszczewo - Gryf 2009 Tczew 3:0 (2:0)
Seniorzy

Skład naszej drużyny: Guźlińsi Oskar, Gdaniec Jonasz, Kaźmierski Wojciech, Szlija Mateusz, Gawroński Paweł, Charkiewicz Grzegorz, Andrzejewski Gustaw, Bąk Bartosz, Tessmer Dawid, Kołodziejczyk Dawid, Wujecki  Marcin.

Mecz był bardzo wyrównany, a o wyniku zadecydowały pojedyncze sytuację. Zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie zawiodła skuteczność. Żadna z kilku stu procentowych sytuacji nie zakończyła się zdobyciem bramki. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku.

Serdecznie zapraszamy na kolejny mecz który zagramy z Czarni Przemysław w niedzilę o godzinie 14:00.

Gryf 2009 Tczew-Meteor Pinczyn 0:3 (0:2)
Seniorzy

Skład:Rajch Adrian, Gdaniec Jonasz, Szlija Mateusz, Każmierski Wojciech, Gawroński Paweł, Litwiński Adrian (60'Gustaw Andrzejewski), Tessmer Dawid, Kołodziejczyk Dawid,Bak Bartosz, Wujecki Marcin(80'Rajch Marcin), Lewandowski Paweł.

Rezerwa: Charkiewicz Grzegorz,Mik Jakub.

Pierwsz połowa meczu niewykorzystany karny oraz trzy sytacje sam na sam dla naszej drużyny spoodwały że do przerwy przgrywaliśmy 2:0. Druga połowa wyrównana gra. Jedyna bramka pada po błędzie bramkarza.

W środę o godz. 17.00 na ul. Ceglarskiej w III Rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu Gdańsk podejmiemy V ligowy zespół Kamienicę Królewską.

Zapraszamy.

Błękitni Stare Pole - Gryf 2009 Tczew 4:1 (2:0)
Seniorzy

Skład naszej drużyny: Rajch Adrian, Szlija Mateusz, Lewandowski Paweł, Gdaniec Jonasz, Paweł Gawroński, Litwiński Adrian (Olszewski Michał 30'), Andrzejewski Gustaw, Bąk Bartosz (Kaźmierski Wojciech 45'), Tyborski Patryk, Kołodziejczyk Dawid, Wujecki Marcin.

Bramkę dla Gryfa strzelił w 90. minucie Jonasz Gdaniec

Gryf 2009 Tczew- Stężyca Radunia (0:5) 0:13
Seniorzy

Skład:Adrian Rajch,Mik Jakub(Rytlewski Franek 46'),Szlija Mateusz ,Lewandowski Paweł,Kołodziejczyk Dawid,Litwiński Adrian,Tessmer Dawid (Guta Kacper 75'),Gustaw Andrzejewski(Olszewski Michał 46'),Kusio Patryk (Sustowski Karol 46'),Musiał Wojciech,Bąk Bartosz.

Żuławy Nowy Dwór - Gryf 2009 Tczew 7:0 (4:0)
Seniorzy

Skład naszej drużyny: Rytlewski Franciszek, Mik Jakub (Charkiewicz Grzegorz 45'), Kaźmierski Wojciech, Szlija Mateusz, Kusio Patryk, Gdaniec Jonasz, Bąk Bartosz, Andrzejewski Gustaw, Kołodziejczyk Dawid, Wujecki Marcin.

W sobotę drużyna seniorów przegrała trzeci mecz rundy jesiennej, przegrywając na wyjeździe mecz z Żuławami Nowy Dwór. Na ten mecz zespół pojechał w mocno okrojonym składzie. Gospodarze od początku dominowali i pierwszą bramkę zdobyli w 15. minucie. Szybko padły trzy następne gole i po pierwszej połowie było 4:0. Druga połowa zaczęła się nieoczekiwanie, ponieważ młoda druzyna prowadziła równą walkę z bardziej doświadczonym rywalem. Jednak wszystko popsuła bramka na 5:0. Do końca meczu przeciwnicy zdążyli strzelić jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wysokim ,i niekorzystnym wynikiem.

Gryf 2009 Tczew- Orzeł Subkowy 2:6 (0:2)
Seniorzy

Skład naszej drużyny: Rajch Adrian, Gawroński Paweł (Szlija Mateusz 45'), Mik Jakub, Lewandowski Paweł, Musiał Wojciech, Litwiński Adrian, Bąk Bartosz (Andrzejewski Gustaw 80'), Tessmer Dawid, Kołodziejczyk Dawid, Sustowkski Karol, Borkowski Dawid (Olszewski Michał 45')

Mecz był bardzo wyrównany a drużyna prezentowała dobry poziom. Pierwsza bramka padła w około piętnastej minucie meczu w dosyć przypadkowy sposób, a humory tuż przed zejściem do szatni zepsuła bramka stracona w równie niespodziewanych okolicznościach.  Pierwsze 15 minut drugiej połowy to bardzo dobra gra naszego zespołu i dwie bliźniacze bramki Dawida Kołodziejczyka. Dobra gra naszej drużyny trwała do 65 minuty kiedy to gola zdobył reprezentujący jeszcze niedawno barwy tczewskiego Gryfa Mateusz Sroka. Szybko stracone kolejne dwie bramki przypieczętowały zwycięstwo gości, a zwieńczeniem tego był piękny gol strzelony przez Szymona Grzelaka.

Zapraszamy na kolejny mecz zespołu seniorów, który rozegramy w przyszłą sobotę o godzinie 13:00 w Nowym Dworze.

Gwiazda Karsin - Gryf 2009 Tczew 2:1
Seniorzy

Skład: Adrian Rajch,Paweł Lewandowski,Jakub Mik,Mateusz Szlija,Rajch Marcin (81min.Gustaw Andrzejewski),Dawid Kołodziejczyk,Dawid Tessmer, Patryk Tyborski, Bartosz Bąk(70min. Jonasz Gdaniec),Marcin Wujecki (46min. Karol Sustowski),Olszewski Michał(46min. Adrian Litwiński).

Bramkę w 70min. strzelił Paweł Lewandowski.

Zapraszamy  na mecz w niedzielę o godz. 14.00 będziemy podejmować Orła Subkowy mamy nadzieję, że nie zaliczymy wpadki bo nie zamierzamy w tym sezonie awansować do IV ligi.

Jantar Ustka- Gryf 2009 Tczew 3:0
Seniorzy

Niestety ostatni mecz tego sezonu drużyna seniorów oddała walkowerem i nie pojechała na mecz z powodu problemów kadrowych.