Wszystkich:234,911
Gryf 2009 Tczew- Orzeł Subkowy 2:6 (0:2)
Seniorzy

Skład naszej drużyny: Rajch Adrian, Gawroński Paweł (Szlija Mateusz 45'), Mik Jakub, Lewandowski Paweł, Musiał Wojciech, Litwiński Adrian, Bąk Bartosz (Andrzejewski Gustaw 80'), Tessmer Dawid, Kołodziejczyk Dawid, Sustowkski Karol, Borkowski Dawid (Olszewski Michał 45')

Mecz był bardzo wyrównany a drużyna prezentowała dobry poziom. Pierwsza bramka padła w około piętnastej minucie meczu w dosyć przypadkowy sposób, a humory tuż przed zejściem do szatni zepsuła bramka stracona w równie niespodziewanych okolicznościach.  Pierwsze 15 minut drugiej połowy to bardzo dobra gra naszego zespołu i dwie bliźniacze bramki Dawida Kołodziejczyka. Dobra gra naszej drużyny trwała do 65 minuty kiedy to gola zdobył reprezentujący jeszcze niedawno barwy tczewskiego Gryfa Mateusz Sroka. Szybko stracone kolejne dwie bramki przypieczętowały zwycięstwo gości, a zwieńczeniem tego był piękny gol strzelony przez Szymona Grzelaka.

Zapraszamy na kolejny mecz zespołu seniorów, który rozegramy w przyszłą sobotę o godzinie 13:00 w Nowym Dworze.

Gwiazda Karsin - Gryf 2009 Tczew 2:1
Seniorzy

Skład: Adrian Rajch,Paweł Lewandowski,Jakub Mik,Mateusz Szlija,Rajch Marcin (81min.Gustaw Andrzejewski),Dawid Kołodziejczyk,Dawid Tessmer, Patryk Tyborski, Bartosz Bąk(70min. Jonasz Gdaniec),Marcin Wujecki (46min. Karol Sustowski),Olszewski Michał(46min. Adrian Litwiński).

Bramkę w 70min. strzelił Paweł Lewandowski.

Zapraszamy  na mecz w niedzielę o godz. 14.00 będziemy podejmować Orła Subkowy mamy nadzieję, że nie zaliczymy wpadki bo nie zamierzamy w tym sezonie awansować do IV ligi.

Jantar Ustka- Gryf 2009 Tczew 3:0
Seniorzy

Niestety ostatni mecz tego sezonu drużyna seniorów oddała walkowerem i nie pojechała na mecz z powodu problemów kadrowych.

Weekendowy rozkład jazdy
News

Mecze w najbliższy weekend:

Seniorzy- sobota o godzinie 17:00 w Ustce. Mecz z Jantarem Ustka.

Juniorzy C1- sobota o godzinie 11:00 w Chojnicach. Mecz z Chojniczanką 1930 Chojnice.

III liga kobiet- niedziela o godzinie 19:00 w Gdańsku. Mecz ze Sztormem Gdańsk.

Serdecznie zapraszamy.

Gryf 2009 Tczew-Jaguar Gdańsk 1:4 (0:2)
Seniorzy

Pomimo dobrej gry nasza drużyna przegrała mecz z Jaguarem Gdańsk. Nasi przeciwnicy swoje bramki strzelali głównie dzięki swoim bardzo dobrym warunkom fizycznym.

Skład naszej drużyny: Malewski Kacper, Szlija Mateusz (Wołoszyk Marcin 70'), Mik Jakub, Karpiuk Krystian, Korzeniewski Michał, Rajch Marcin, Kołodziej Krzysztof, Manuszewski Miłosz (Olszewski Michał 75'), Sroka Mateusz, Wiech Mateusz (Charkiewicz Grzegorz 80'), Gutorski Bartosz.

Kolejny mecz rozegramy z Jantarem Ustka na wyjeździe 11.06.16 o godzinie 17:00

Nie Elżbiety, nie Bałdowska więc...
Seniorzy

Jutrzejszy mecz z Jaguarem Gdańsk jednak zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy CEGLARSKIEJ.

News

Seniorzy- sobota 15:00 boisko przy ulicy ceglarskiej. Mecz z Jaguarem Gdańsk.

Juniorzy młodsi- niedziela 11:00 boisko przy ulicy bałdowskiej . Mecz z KP Starogard Gdański.

III liga kobiet- niedziela 14:00 Stadion miejski w Pelplinie. Mecz z Centrum.

Tym razem nie Elżbiety
Seniorzy

W sobotę podczas 32. kolejki IV ligi nasza drużyna podejmie zespół Jaguara Gdańsk. Tym razem mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Ceglarskiej

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.